Évközi 21. vasárnap
2020. augusztus 23.

1) Pénteken este 7 órakor a toronyi Sportcsarnokban Szenes Iván est lesz, amelyre a mai nappal bezárólag lehet regisztrálni a sekrestyében a szentmise után. Belépés este fél 7-től lehetséges a Sportcsarnokba. Az előadás miatt Toronyban a szentmise este 6-kor kezdődik.

2) Kérem az egyházközségi tagokat, hogy a terem előkészítő munkálataiban pénteken fél 5-től legyenek Unger Imre egyházközségi elnök segítségére!

3) Szombaton délután 5 órakor a séi templomban Magyar Attila-Skultéti Kornélia Sé- Nárai lakosók esküvője lesz, imádkozzunk az új házaspárért!

4) A leendő elsőáldozók tavasszal megkezdett, de a járvány miatt megszakított oktatása szeptember 5-én, szombaton 10-kor folytatódik a toronyi templomban. Az elsőáldozás szeptember 27-én vasárnap lesz a toronyi templomban.

 

Copyright © 2011. H&Z