Évközi 2. vasárnap
2020. január 20.


Ünnepek, emléknapok:

Szombat ( január 25): Szent Pál apostol megtérése

1) Kedd, Dozmat község szentségimádási napja, szentségkitétel reggel 8-kor litániával, szentségeltétel ¾ 6-kor, majd este 6-kor szentmise.

2) Szerdán a dozmati nyugdíjas klub tagjai találkoznak délután 3-kor, a toronyi nyugdíjas klub tagjai pedig csütörtökön fél 3-kor.

3) Jövő héten a keresztények egységéért imádkozunk!

4) A keresztény újságok 2020. évi befizetése aktuálissá vált a Martinus újság egy évre 2.640 ft.

5) Február 22-én, szombaton – este 6-tól egyházközségi batyus bált tartunk, immár 9. alkalommal a toronyi sportcsarnokban. A bálba a zenét Tímár János szentpéterfai lakos fogja szolgáltatni. Belépőjegy ára 2500 ft, amely nem tartalmazza a fogyasztást. Batyus bál, tehát mindenki az általa hozott süteményekből, ill. ételekből, italokból tud fogyasztani. Tombola felajánlást elfogadunk, amelyet kérünk, hogy a sekrestyébe vagy a bál helyszínére hozzatok el. A bálba jegyeket és támogató jegyeket a mai naptól a sekrestyében lehet vásárolni szentmisék előtt és után vagy a fogadóórában illetve mind a négy faluban az egyházközségi elnököknél. A belépőjegyen kívül támogató jegy is vásárolható szintén 2.500 ft-os áron.

 

Copyright © 2011. H&Z