Tisztelt Lakosság!

Ezúton értesítjük Önöket, hogy a településünket érintően megrendezésre kerül a Savaria Félmaraton futóverseny a Káldi Természetjáró és Tájékozódási Futó Sportegyesület (9673 Káld, Kútdomb u.15., adószám:18899506-1-18, képviselő: Verebélyi Zsolt) szervezésében.

A rendezvény időpontja:     2017.09.10. 8:00-14:00

A rendezvény célja:    Egészséges életmód megszerettetése, a közös sportolás, a futás népszerűsítése, versenyzési lehetőség biztosítása amatőröknek és profiknak egyaránt.

Várható létszám:        100-150 fő

Rendezvény jellege:        Futóverseny 5,10,21 km távokon.

Rendezvény felelőse:        Verebélyi Zsolt (06-70-9466019)

A verseny útvonala:       

21km:

Szombathely, Kenderesi út(teljes útlezárás) – Liget út (teljes útlezárás) – Dolgozók útja járda – Szombathely, Bucsu közti közút– Bucsu, Nyestei út – Dózsa György út– Petőfi Sándor utca – Rohonczi út – fordító –Rákóczi Ferenc út – Dózsa György út – Nyestei út – Szombathely, Bucsu közti közút – Szombathely, Dolgozók útja járda – Liget út(teljes útlezárás) – Kenderesi út (teljes útlezárás).

10 km:

Szombathely, Kenderesi út(teljes útlezárás)  – Liget út(teljes útlezárás) – Dolgozók útja járda – Szombathely, Bucsu közti közút– fordító – Szombathely, Bucsu közti közút– Szombathely, Dolgozók útja járda– Liget út(teljes útlezárás) – Kenderesi út(teljes útlezárás).

5 km:

Szombathely, Kenderesi út(teljes útlezárás)  – Liget út(teljes útlezárás) – Dolgozók útja járda – fordító - Dolgozók útja járda– Liget út(teljes útlezárás) – Kenderesi út(teljes útlezárás).

A településünket érintő útvonalon kb. 10.00-11.00 óráig zajlik a verseny, így kérem Önöket, hogy fokozott figyelemmel közlekedjenek, illetve ebben az időszakban a régi bucsui utat kerüljék el a lehetőségeikhez mérten.

Megértésüket és együttműködésüket köszönjük!

Bucsu Község Önkormányzata

 

Copyright © 2011. H&Z